Vestra Pomoc Opiekunom – Kim jesteśmy?

Vestra Pomoc Opiekunom Opinie

Vestra Pomoc Opiekunom to prężnie rozwijająca się kancelaria odszkodowawcza działająca na terenie całej Polski już od 10 lat. Pomogliśmy tysiącom opiekunów w uzyskaniu należnych im świadczeń. Naszą misją jest walka o sprawiedliwość i uśmiech na twarzach naszych podopiecznych.

Vestra Pomoc Opiekunom to kancelaria, która za cel stawia sobie najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie na twarzy Klienta. Od lat z powodzeniem prowadzimy postępowania dotyczące zasiłków dla opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych. Tysiące osób dzięki naszej pomocy uzyskało należne im środki. Pomogliśmy już ponad 8 tysiącom opiekunów uzyskać wyższe świadczenie na opiekę nad dorosłą osobą niepełnosprawną. Naszą motywacją są opinie zadowolonych klientów, których w każdym tygodniu przybywa. Jesteśmy ogólnopolską kancelarią i mamy grono ekspertów w całej Polsce. Każdego dnia wypuszczamy mnóstwo wniosków o przyznanie świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekunów z różnych zakątków naszego kraju.

Sprzeciwiamy się nieuczciwemu traktowaniu opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych, którzy są różnicowani względem opiekunów niepełnosprawnych dzieci otrzymujących świadczenie z automatu. Podejmujemy walkę o równość wobec prawa i uzyskiwanie w równym stopniu świadczenia pielęgnacyjnego na opiekę w wysokości 2119zł (stan na 2022 rok), które jest waloryzowane każdego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *